Jeszcze kilka chwil temu w głowie szumiał szampan, przed oczami skrzyły się kolorowe petardy, a kreację wieczorową podziwiało multum ludzi. Nowy Rok- przyniósł kolejne nowe dylematy. Lista postanowień noworocznych również wisi już w widocznym dla oka miejscu. Powoli wracamy po dłuższej przerwie do codzienności, często zapominając zerknąć w kalendarz, w natłoku zajęć i obowiązków. Czas szybko płynie i często zapominamy o zbliżających się wydarzeniach, które wspólnie z drugą połówką lubimy dzielić i celebrować. Takim wydarzeniem z całą pewnością są Walentynki! Szukanie pomysłu na przyjemne spędzenie tego dnia w ostatniej chwili może stać się kłopotem.

Pomysł na walentynki dla niego

W tym artykule pomożemy rozwikłać problem i odpowiedzieć na pytanie jak spędzić Walentynki, które jeszcze długo pozostaną w pamięci zakochanych. Do tradycji walentynkowej należy bezwzględnie kolacja walentynkowa. Natomiast idealny prezent na Walentynki to ukochany/ukochana bez której ( polecamy https://www.intermedialna.pl/kobieta-i-styl-zycia/wszystko-na-temat-ceremonii-slubnej-wesele-oraz-slub-co-warto-wiedziec-o ) ten dzień nie miałby sensu.

Zamiast więc wyszukiwać wymyślnych i niestety czasami nietrafionych prezentów skupmy się na tym co ukochany/ukochana lubi i ceni sobie najbardziej i niech to będzie rzecz lub czynność, którą lubicie obydwoje. Lubicie aktywnie spędzać czas?

Pomysł na walentynki dla chłopaka

Jeśli tak to zimowy kulig, lub zimowy spływ kajakowy sprawi Wam dużo radości. Powrót z wyprawy można przypieczętować gorącą czekoladą pod cieplutkim kocem, która zastąpi drogą kolację. Z reguły jesteście domatorami? Cenicie wygodę, komfort i luksus?

Kwiaty, wytworna kolacja i butelka dobrego wina dodadzą Wam animuszu, scalą ze sobą mocniej dwie kochające się osoby na jeszcze dłużej! Gdzie na Walentynki? A może w tym roku w kuchni? Brzmi lakonicznie? Absolutnie nie jeżeli codzienność zmusza Was do gotowania szybkich i mało pożywnych potraw. Zobacz też https://www.intermedialna.pl/uroda-i-moda/suknie-slubne-fasony.html

Pomysł na prezent na walentynki

Razem stworzycie w kuchni wspaniały duet, stworzycie potrawę, która jest wynikiem doskonałości i miłości. Jeżeli ukochana osoba od dłuższego czasu marzy o czymś konkretnym, to również jest to bardzo dobra okazja, aby obdarować ją tą właśnie konkretną rzeczą. Masz w domu kolekcjonera? Zaskocz partnera/ partnerkę kolejnym elementem kolekcji. Odpowiednio czerwone opakowanie, niezliczona ilość podgrzewaczy, czerwone serpentynki i klimat owego dnia gwarantowany.

Pomysły na walentynki w domu

Chcesz zaskoczyć ukochanego? Kup lub zamów wcześniej specjalny olejek do masażu, poczytaj o różnych technikach relaksacyjnych, stwórz klimat. W Walentynki zniknij na parę chwil w łazience, przygotuj się, włóż na siebie seksowną lekką sukienkę, kryjącą pod spodem nową zgrabną bieliznę- koniecznie w kolorze czerwieni, zapal świece i efekt murowany!

W tak szczególnym i przyjemnym dniu, jakim są Walentynki wspólne wykonywanie różnych czynności, rozmowa i uśmiech zastąpią najdroższe prezenty. Przygotujcie się do tego dnia razem- jest to ważne, ponieważ może się okazać że jedna ze stron zapomni, a rozczarowanie to ostatnia rzecz, z jaką będziemy chcieli się borykać.

Valentine gift photo created by atlascompany – www.freepik.com

https://www.intermedialna.pl/uroda-i-moda/suknie-slubne-nowe-i-uzywane-komisowe-uzywane-czy-nowe.html

https://mynews24.pl/co-kupic-na-rozne-okazje/co-kupic-na-rocznice-slubu-pomysl-na-prezent.html