Ubrania w kratę przeżywają w tym sezonie drugą młodość. Drugą, a być może i trzecią, ponieważ krata powraca do nas z siłą bumerangu i zawsze przebija się przez tumult najnowszych modowych odkryć! Ubrania w kratę można nosić na wiele przeróżnych sposobów. Dopuszcza się nawet wszelkie wiązania, supły, sznurki i paski- tutaj mowa głównie o koszulach w kratkę. Jak nosić kratkę, żeby nie popełnić modowej gafy?

Kratka jest funkcjonalna do momentu, w którym spróbujemy połączyć ją z czymś równie pstrokatym lub o zgrozo krzykliwym! Wszelkie groszki i paski są jak najbardziej niewskazane i bezwzględnie należy unikać takich połączeń.

Eleganckie ubrania w kratkę

Ubrania w kratkę najczęściej łączy się w sposób klasyczny. Jeśli górna część ubioru jest w kratkę to na dolną partię warto dobrać jeansowe spodnie. Faktura jeansu bowiem idealnie sprawdza się przy takich kombinacjach. Nieśmiertelna czerń również będzie stanowić idealne połączenie kratki.
Ubrania w kratkę w zależności od fasonów zaliczyć można nawet do ubrań eleganckich i szykownych. Garsonki w delikatną małą kratkę, eleganckie spodnie, czy też marynarka, którą założyć można nawet na najbardziej wykwintną kolację, lub spotkanie biznesowe.

Makijaż i modne dodatki do ubrań do pracy i firmy

Wszystko zależy od dobrego smaku, od jego wyczucia. Ubrania w kratkę jak zostało wspomniane wyżej nie są ubraniami, z którymi wszystko pasuje. Decydując się na zakup ciucha w kratę trzeba wziąć poprawkę na garderobę, którą posiadamy. Czy znajdzie się taka rzecz w naszej szafie, którą można skomponować w taki, a nie inny sposób. Przy komponowaniu ubrań w kratkę z innymi częściami garderoby, należy więc zachować umiar. Pamiętajmy, że przesadzone zestawienie nawet najbardziej modnych ubrań w końcowym efekcie może zakrawać na kicz i bezguściespis sklepów znajdziemy na stronie https://poznan.lomza.pl.

Ale bez obaw, zwykła koszula w kratkę, związana w supełek na wysokości bioder, spodnie typu rurki w kolorze granatu, pasek ze skóry z metalową klamrą, buty w stylu kowbojskim wykończone ćwiekami i już mamy gotową i ciekawą stylizacje! Luźne zestawienia w których główną role gra kratka to gotowy przepis na stylowy wygląd, bez ryzyka wpadki!

Rozliczenia firm handlowych i odzieżowych zapewnia.

syntex.com.pl biuro rachunkowe

Zdjęcie przez formularz PxHere